Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno arena | 3 etapas | E. Miliūno projektas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ kas tas neoficialias žinias pakuždėjo?

    Comment


      Kuo daugiau, tuo geresne pamoka bus amžinai suklerusiai miesto valdžiai.
      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

      Comment


        Parašė 99 Rodyti pranešimą
        Neoficialiomis žiniomis, kompanija BBI ketina padvigubinti 14mln. litų ieškinį dėl patirtų nuostolių.
        Gali, kad ir simta milijonu prasyt - vistiek nieko nelaimes. Tik bereikalo dar daugiau pinigu advokatu islaidoms padengti isleis.


        Tuo paciu idedu istrauka is "5 kanalo" ziniu siandien apie arena, kur rodomas sioks toks naujasis maketas.

        Paskutinis taisė mmm; 2007.09.18, 21:27.
        Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

        Comment


          Ponai prisiekusieji, o už kokius pinigus žadat statyt tokius modernius sporto rūmus?
          Beje, ar pastebejot, kad iš išorės Miliūno arena tapo panaši į ledkalnį? Tokia kampuota ta arena palimo, visai kaip BBI siūlytas projektas
          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

          Comment


            Parašė jasha Rodyti pranešimą
            Ponai prisiekusieji, o už kokius pinigus žadat statyt tokius modernius sporto rūmus?
            Beje, ar pastebejot, kad iš išorės Miliūno arena tapo panaši į ledkalnį? Tokia kampuota ta arena palimo, visai kaip BBI siūlytas projektas
            Kažkokių panašumu yra. Suveikė senas geras projektavimo būdas - kalkė arba popierius ant stiklo prieš šviesą.
            Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

            Comment


              Parašė jasha Rodyti pranešimą
              Ponai prisiekusieji, o už kokius pinigus žadat statyt tokius modernius sporto rūmus?
              Beje, ar pastebejot, kad iš išorės Miliūno arena tapo panaši į ledkalnį? Tokia kampuota ta arena palimo, visai kaip BBI siūlytas projektas
              Na man visai nepanaši. Ir kiek supratau ji nebus dengta stiklu iš išorės. Buvau tikrai nuvertinęs Miliūną. Visi šitie žvalgymaisi, mokymaisi iš klaidų ir pan. leidžia tikėtis gero galutinio rezultato. Tik man tas kampuotumas pasirodė nekoks. Galėtų gal taisyklingesnį daugiakampį (nebūtinai visiškai) daryt, o ne kreivasienį kažkokį.
              Paskutinis taisė RHCP@; 2007.09.18, 21:55. Priežastis: rašybos klaida :ups:

              Comment


                nusibeždžioniavo nuo prancūzų projektą ir tiek... bendrai tai koks skirtumas, jeigu ras pinigų sueis bet koks...

                Comment


                  Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
                  Na man visai nepanaši
                  ir
                  Galėtų gal taisyklingesnį daugiakampį (nebūtinai visiškai) daryt, o ne kreivasienį kažkok
                  Pats sau prieštarauji Būtent kreivasienis,kaip tu sakai, ir buvo ledkalnis.. Taip kad...
                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    nusibeždžioniavo nuo prancūzų projektą ir tiek... bendrai tai koks skirtumas, jeigu ras pinigų sueis bet koks...
                    Na aš jau irgi nieko prieš Miliūno projektą, nes jau ir taip šiknos dega dėl terminų.. Tik kad rastų pinigų...milijonų...
                    Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                    Comment


                      mane tai suneramino tas "talpins daugiau nei 12 tukstančių"

                      Comment


                        Parašė jasha Rodyti pranešimą
                        Pats sau prieštarauji Būtent kreivasienis,kaip tu sakai, ir buvo ledkalnis.. Taip kad...
                        nu jau tik tu nebespank ko čia užsipuolei, negalima nuomonės paturėt? man nepanaši, tau panaši...nu ir valio

                        Comment


                          Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
                          man nepanaši, tau panaši...nu ir valio
                          O žinai, kuom skiriasi "panaši" ir "tokia pat"??
                          Na o dar, kas tave neramina dėl tų dvylikos štukų?
                          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                          Comment


                            Parašė jasha Rodyti pranešimą
                            O žinai, kuom skiriasi "panaši" ir "tokia pat"??
                            Na o dar, kas tave neramina dėl tų dvylikos štukų?
                            tai jei jau tau čia "tokia pat" tai išvis (vapšie) tada. gal tada visi kampuoti pastatai - vienodi? ir šeip manau formos pakeitimui daug įtakos turėjo visuomenės kritika "tabletei". nes pats Miliūnas ne kartą sakė, kad ovalo forma pati funkcionaliausia su geriausia akustika ir t.t. o ledkalnio kampuotumas - atseit nasąmonė. Dėl tų dvykilikos štukų - man rods matysim mes 15tks. kaip savo ausis...

                            Comment


                              "mmm" dq uz video rip... visai padoriai atrodo "O2" arenos vidus, dar kai vyko prancuzu projekto diskusijos, "O2" buvo placiai aptartas ir paligintas. Tik abejoju ar ten vyksta kokios sporto runktynes... nebent koki gyvi muzikiniai pasirodimai...
                              Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
                              mane tai suneramino tas "talpins daugiau nei 12 tukstančių"
                              tep, tai mane taip pat sunervavo... tai bus ar ne pazedeti 15tukst.sed.v. ?

                              Comment


                                Lyginau lyginau ir gal vis dėl to nėra jau labai labai panaši, atsiimu savo žodžius apie kalkes. Matyt tik įtakos šiek tiek padarė.
                                Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

                                Comment


                                  /\ pats pagalvok - jeigu būtų identiški projektai, skandalas būtų užprogramuotas. o dabar pastebėtina, kad miliūnas pasiėmė idėjų iš francų projekto

                                  Comment


                                    Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
                                    tai jei jau tau čia "tokia pat" tai išvis (vapšie) tada. gal tada visi kampuoti pastatai - vienodi?
                                    Na tik nereikia išvedžiot kaži ko.. Sakau, kad supanašėjo projektai, o ne tapo vienodi. Kažko naujo čia vargu ar ką išrasi.. Forma pailga ir kampuota - va tau ir panašumai.. Kas netaip?
                                    Dėl tų dvykilikos štukų - man rods matysim mes 15tks. kaip savo ausis
                                    Nebepamenu,kiek būtina talpint, kad leistų rengt Eurolygos Final Four, bet manau, kad penkiolika nėra labai jau būtina. Pilnai pakaktų trylikos su puse, tarkim.
                                    Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      /\ pats pagalvok - jeigu būtų identiški projektai, skandalas būtų užprogramuotas. o dabar pastebėtina, kad miliūnas pasiėmė idėjų iš francų projekto
                                      Tai skandalas vienaip ar kitaip nešvengiamas. Pirmas įspūdis visiems ir bus, kad nukopijavo, juk kol nesulygini abiejų eskizų tikrai panašūs jie, o kai sulygini tik tada pasimato, kad ne visai. Bet už tuos kampus jam vargšui tikrai klius. Jau įsivaizduoju Kriščiūną tribūnoje...

                                      Šiaip tai gražus projektas, šaunuolis Miliūnas, lai tik greičiau pabaigia. O pinigų tikrai atsiras.
                                      Kaunas - lėtai bet užtikrintai...

                                      Comment


                                        Parašė jasha Rodyti pranešimą
                                        Kažko naujo čia vargu ar ką išrasi.. Forma pailga ir kampuota - va tau ir panašumai..
                                        Būtent, atsisakė ovalo, kad nebūtų dviejų identiškų arenų ant Lietuvos, tai ką dar sugalvot? Man "daugiakampis" netgi geriau už ledkalnį tik kaip ten su kokybe galiausiai bus tai nežinia...ot

                                        Gi ne dėl Final Four statom, bet vistiek kaimiečio kompleksai: daugiau yra geriau

                                        p.s. prajuokino: "daugiakampis atvaizduosiantis koliziejų". žmonės, gi istorijos nesuklastosit.
                                        p.p.s. gal kas galit išverst ką Miliūnas sako?
                                        Paskutinis taisė RHCP@; 2007.09.18, 22:41.

                                        Comment


                                          Parašė Valstietis Rodyti pranešimą
                                          Būtent, atsisakė ovalo, kad nebūtų dviejų identiškų arenų ant Lietuvos, tai ką dar sugalvot? Man "daugiakampis" netgi geriau už ledkalnį tik kaip ten su kokybe galiausiai bus tai nežinia
                                          Atsisakė ovalo, nes suprato, kad su vienu projektu pastatyt dvi arenas skirtinguose miestuose bus nelabai gudru.
                                          O ledkalnis irgi daugiakampis, jei iki šiol nepastebėjei...

                                          Gi ne dėl Final Four statom, bet vistiek kaimiečio kompleksai: daugiau yra geriau
                                          Jei ne dėl Final Four, tai kam tau tų penkiolikos štukų, logiškai mąstant? Juk garsiai Vilnius kalba, jog Europos čempionato finalui užtektų ir Siemenso. Kaimiečio kompleksai čia netinka, žinok Mąstyt reik į priekį..
                                          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X